Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor nadwozi ciężarowych i przyczep

REDOS TRAILERS SP Z O O

  • Nowy Tomyśl

    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów konstrukcyjnych nadwozi pojazdów ciężarowych, przyczep oraz zabudów specjalnych;

  • analiza wytrzymałościowa produktów, dobór materiałów zgodnie z obowiązującymi normami i homologacjami oraz uwzględnieniem specyfikacji Klientów;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej;

  • współpraca z innymi działami w procesie projektowania, wdrażania i realizacji projektów;

  • monitorowanie nowych trendów technologicznych i wdrażanie ich w procesie projektowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • umiejętność obsługi programu do projektowania 2D i 3D;

  • znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej;

  • dokładność i skrupulatność;

  • umiejętność utrzymania porządku i dbanie o dobrą organizację pracy;

  • analityczne myślenie i poszukiwanie nowych rozwiązań.

To oferujemy

  • realny wpływ na podnoszenie komfortu i bezpieczeństwa rozwiązań transportowych;

  • pracę blisko produkcji - każdego dnia będziesz widzieć jak Twoje projekty zamieniają się w gotowe produkty;

  • możliwość uelastycznienia godzin pracy w zakresie 06:00 – 17:00;

  • pracę na programie Solidworks – aktualna wersja;

  • współpracę z 6-osobowym zespołem Konstruktorów;

  • miejsce pracy stacjonarne, w Nowym Tomyślu, w sąsiedztwie dworca PKP;

REDOS TRAILERS zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz serwisem nadwozi pojazdów użytkowych i przyczep. Tworzymy użyteczności, które przekładają się na dynamikę rozwoju Klienta. Budujemy razem firmę, w której ważny jest Człowiek. Nasz zespół tworzą Osoby zaangażowane i zmotywowane do rozwoju.

Przewiń do profilu firmy