Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor narzędzi i wyrobów

ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów we WrocławiuO firmie

  • Hubska 96/100, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów we Wrocławiu

Hubska 96/100

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Konstruowanie narzędzi technologicznych: form wtryskowych i wykrojników w metalu,

  • Współpraca z działem Narzędziowni przy usuwaniu awarii w narzędziach technologicznych,

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych i regenerowanych narzędzi technologicznych,

  • Wprowadzanie zmian w narzędziach na podstawie analiz wad wyrobów,

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej (3D i 2D) narzędzi technologicznych, wyrobów oraz specyfikacji nowych wyrobów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – profil mechaniczny

  • Znajomość budowy, mechaniki i zasad działania form wtryskowych i wykrojników w metalu,

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku konstruktora narzędziowego w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość programu Solid Edge,

  • Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność, samodyscyplina, umiejętność pracy w grupie,

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych i obróbki metali kolorowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami.

  • Umowę o pracę.

  • Kontakt z nowoczesnym parkiem maszynowym.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Pracę na jedną zmianę.

  • Pracę w firmie w centrum miasta.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dyżury lekarza w biurze

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów we Wrocławiu jest producentem wyrobów branży elektrotechnicznej. Nasi odbiorcy to główni producenci sprzętu i artykułów gospodarstwa domowego w kraju i za granicą. Nasze wyroby znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba włączyć, wyłączyć, albo zasygnalizować stan pracy maszyny lub urządzenia. Istniejemy na rynku już od 70 lat.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .