Oferta pracy

Konstruktor narzędziowy

MIELE TECHNIKA SP Z O O

Miele 4-6

Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie, wdrażanie i dokumentowanie nowych maszyn i rozwiązań technicznych od koncepcji do prototypu (biorąc pod uwagę wszystkie aspekty inżynieryjne np. środowisko, koszty produkcji, utrzymanie, zrównoważony rozwój) w tym: Projektowanie narzędzi produkcyjnych, Projektowanie stanowisk linii produkcyjnych, Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w nowym jak i obecnym oprzyrządowaniu, Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej na podstawie modeli bryłowych

  • Zarządzanie średniej wielkości projektami w zakresie oprzyrządowania od początku do końca, tj. Tworzenie harmonogramów i planów projektów wraz z wymaganiami finansowymi, zasobowymi i materiałowymi, w tym rozwiązywanie eskalowanych problemów projektowych

  • Koordynacja projektów w interdyscyplinarnych zespołach projektowych składającymi się z kadry inżynierskiej, specjalistów, dostawców lub podwykonawców

  • Pozycja ekspercka w zakresie procesów produkcyjnych związanych z oprzyrządowaniem i relacji technicznych w obszarze produkcji poprzez prowadzenie badań zdolności procesów i analizy błędów

  • Prowadzenie analiz przyczyn źródłowych problemów technicznych oraz wdrażanie związanych z nimi środków zaradczych

  • Bezpośrednio odpowiedzialny partner kontaktowy dla innych działów w zakładzie i w centrali (np. utrzymanie ruchu, zarządzanie jakością, badania i rozwój, technologia produkcji, inżynieria przemysłowa) oraz dla dostawców zewnętrznych

  • Odgrywanie kluczowej roli w systemie zarządzania zmianą produktu od etapu projektowania do koordynacji zmiany produktu bezpośrednio na linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)

  • Znajomość teoretyczna oraz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w branży obróbki plastycznej metali- automotive lub AGD)

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami w zakresie nowego oprzyrządowania oraz modyfikacji obecnego

  • Wiedza w zakresie co najmniej jednego z następujących zagadnień: Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, Praktyczna znajomość programów CAD (preferowany: Catia, ProEngineer), Projektowanie oraz obsługa techniczna narzędzi służących do obróbki plastycznej, Wiedza z zakresu materiałoznawstwa- głównie dobór materiałów narzędziowych do produkcji oprzyrządowania, Doskonalenie procesów obróbki plastycznej, znajomość metodyki SMED w obszarze produkcyjnym

  • Znajomość standardów jakościowych zgodnie z ISO 9001:2015

  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn (Dyrektywa maszynowa oraz normy zharmonizowane)

  • Silnie rozwinięta postawa proaktywna oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz chęć dalszego rozwoju

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B2)

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych i zakresie projektowania BHP

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Zrównoważoną, otwartą i nowoczesną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • oraz dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • transport pracowniczy

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

Przewiń do profilu firmy