Oferta pracy

Konstruktor Narzędziowy

Adient Seating Poland Sp. z o.o.O firmie

Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Henryka Krupanka 93

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną (3D/2D), w tym wykonawczą bieżących projektów,

  • Wsparcie konstruktorskie przy realizacji bieżących projektów,

  • Współpraca z inżynierami narzędziowymi w bieżącym rozwiązywaniu problemów,

  • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości,

  • Nadzorowanie procesu wytwarzania oprzyrządowania przy współpracy z działem CNC.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i budowa maszyn, Materiałoznawstwo),

  • Bardzo dobra znajomość programów CAD/CAM, projektowanie 3D oraz przygotowanie dokumentacji 2D (CATIA, SOLIDWORKS, AutoCAD, NX),

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętności myślenia innowacyjnego oraz analitycznego,

  • Kreatywności, odpowiedzialności, zaangażowanie, umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy pod presją czasu,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point),

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa,

  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne),

  • Dofinansowanie do kart Multisport Benefit,

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Szerokie pole rozwoju zawodowego,

  • Kursy językowe i szkolenia.

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 77 000 pracowników w 202 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 32 krajach.

W Adient Seating Poland w Siemianowicach Śląskich zajmujemy się produkcją metalowych konstrukcji foteli samochodowych dla największych marek samochodowych na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Największą wartością Adient są nasi pracownicy.

To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów!

Dołącz do Adient !

Dokumenty aplikacyjne można przesłać na adres: Adient Seating Poland Sp. z o.o. ul. Krupanka 93, 41-100 Siemianowice Śląskie lub za pomocą przycisku Aplikuj (w tytule: Konstruktor).