Konstruktor

  • Niemcy, Niemcy
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Stabar GmbH

Stabar Sp. z o.o. należy do największych polskich firm w branży produkcji konstrukcji stalowych i instalacji przemysłowych. Oferuje kompletny proces od fazy projektowania po montaż końcowy na budowie.

Konstruktor

Miejsce pracy: Niemcy
Region: Niemcy

Obowiązki:

  • konstruowanie komponentów zbiorników ciśnieniowych,
  • niezależne konstruowanie i sprawdzanie rysunków technicznych i list materiałowych,
  • wyjaśnienia techniczne z klientami i własną produkcją.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne z naciskiem na budowę maszyn lub porównywalne kwalifikacje,
  • umiejętność obsługi AutoCAD, Inventor,
  • inicjatywa własna, orientacja na klienta, umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie i dojazd do pracy (Niemcy),
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dzięki intensywnym szkoleniom umożliwiamy dobry start,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • oferujemy atrakcyjne warunki w ramach przydzielonych obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się