Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor obliczeniowiec - NVH nadwozi pojazdów

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FEV Polska Sp. z o.o. jest częścią FEV Group – międzynarodowej firmy badawczo rozwojowej dostarczającej kompletne rozwiązania w obszarze układów napędowych, wspierającej czołowych producentów pojazdów oraz innych środków transportu. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju napędów spalinowych, hybrydowych oraz elektrycznych. Rozwijamy oprogramowanie sterujące pracą napędu (silnika, skrzyni biegów, baterii) oraz wspierające kierowcę (systemy ADAS). Dostarczamy hamownie oraz oprogramowanie do badania układów napędowych. Czynnie uczestniczymy w kształtowaniu przyszłości branży automotive.

    W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref.: NVH/DT/3.18

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie procesu rozwoju struktur nadwozii, drzwi i systemów zamykających nadwozia, w obszarze analiz NVH i zmęczeniowych, z wykorzystaniem zaawansowanych metod obliczeniowych CAE
    • Przygotowywanie modeli obliczeniowych, przeprowadzanie symulacji, dostarczanie wyników analiz oraz proponowanie zmian konstrukcyjnych we spółpracy z zespołem projektowym
    • Bliska współpraca z klientami - wiodącymi producentami pojazdów na całym świecie

    Wymagania:

    • Znajomość metod inżynierskich symulacji komputerowych, w obszarze zagadnień dynamiki i drgań występujących w strukturach nadwozi pojazdów samochodowych
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania prawidłowych wniosków z wyników analiz
    • Znajomość przynajmniej jednego z programów obliczeniowych (Adams, SIMPACK) oraz preprocesorowych (HyperMesh, Ansa)
    • Płynna znajomość j. angielskiego (w tym słownictwa technicznego). Język niemiecki mile widziany
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z wyników analiz
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność i dynamizm w działaniu

    Oferujemy:

    • Dostęp do najnowocześniejszych technologii i pracę nad najciekawszymi zagadnieniami z branży automotive
    • Wdrożenie do fundamentalnej wiedzy i metod stosowanych w projektowaniu nadwozi pojazdów
    • Możliwość rozwoju i wymiany doświadczeń w grupie młodych i ambitnych osób
    • Perspektywę wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Atrakcyjne benefity m.in. karta Multisport, nauka języków obcych, dofinansowanie do wypoczynku
    • Elastyczne godziny pracy
    • Biuro wraz z warsztatem zlokalizowane w pobliżu portu lotniczego Kraków-Balice
    bottom2
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FEV Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FEV Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom2