Konstruktor Odzieży

  • Żukowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.04.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 02.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Tekosom Poland jest producentem odzieży z siedzibą w Żukowie. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 26 lat, od 1993 r.  posiadamy  licencję Gore-tex.

    Nasza firma jest dostawcą odzieży klasy premium dla dużych i średnich marek towarowych.  W związku ze stałym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    KONSTRUKTOR ODZIEŻY
    Miejsce pracy: Żukowo

    Opis stanowiska pracy:

    • Wykonywanie konstrukcji, modelowania i stopniowania odzieży w programie Gerber
    • Współpraca z klientem w zakresie komentarzy dotyczących zmian konstrukcyjnych oraz wymiarów
    • Współpraca z działem przygotowania produkcji, produkcji oraz kontroli.

    Wymagania:

    • Znajomość konstrukcji, modelowania i stopniowania odzieży
    • Znajomość zasad kroju i szycia
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Wykształcenie – techniczne odzieżowe
    • Mile widziana znajomość programu Gerber
    • Umiejętności szybkiego uczenia się
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i aktywność w działaniu
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole
    • Odpowiedzialność, uczciwość, sumienność i dokładność
    • Znajomość obsługi komputera
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tekosom Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tekosom Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie przy ul. Juliana Tuwima 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom