Oferta pracy

Konstruktor odzieży i bielizny damskiej

Eldar sp.j.O firmie

Eldar sp.j.

Inżyniera Stefana Skrzywana 9

Łódź

Zakład produkujący lekką konfekcję damską zatrudni, lub też zaprosi do współpracy:

Miejsce pracy: Łódź

Osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie szablonów do produkcji bielizny damskiej,
odszywanie wzorów, tworzenie dokumentacji techniczno-technologicznej.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z projektantem w zakresie konstrukcji odzieży,
  • współpraca z technologiem oraz kierownikiem produkcji,
  • tworzenie konstrukcji modeli i przygotowanie szablonów w oparciu o system komputerowy,
  • wymiarowanie wzorów, ich stopniowanie zgodne z tabelą rozmiarów w oparciu o system komputerowy,
  • aktywnym szukaniem nowych rozwiązań w zakresie konstrukcji wzorów,
  • doborem materiałów do produkcji odzieży i bielizny damskiej,
  • kontrola konstrukcji oraz nanoszenie poprawek do gotowych wzorów,
  • przygotowywanie szablonów modeli prototypowych,
  • opiniowanie prototypów modeli i kontrola poprawności realizacji wzorów przedprodukcyjnych,
  • monitorowanie trendów w zakresie materiałów i wykorzystywanych technologii,
  • nadzór nad wdrożeniem nowych wyrobów do produkcji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy,
  • zapewniamy miejsce parkingowe.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości zasad konstrukcji i stopniowania odzieży damskiej,
  • mile widziana będzie znajomość systemu komputerowego przygotowania produkcji (RICHPEACE),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o podobnym zakresie działalności,
  • dokładność i terminowość,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk aplikowania.

Do przesłanego CV prosimy dołączyć klauzulę: „Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy