Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Odzieży

ad2000O firmie

  • Ujście 14
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ad2000

Ujście 14

Łódź

PASJA, WYTRWAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, ROZWÓJ

Jeżeli czytając te słowa, czujesz, że są one Tobie bliskie to znaczy, że mamy wiele ze sobą wspólnego.
BOTEGA ELENA jest polską firmą, która projektuje oraz specjalizuje się w tworzeniu nieszablonowych i eleganckich sukienek dla kobiet. Kobiet, które cenią sobie szyk oraz przede wszystkim chcą się czuć wyjątkowo. Działamy na rynku już od ponad 20 lat i mamy dziesiątki tysięcy klientek w Polsce i Europie. Naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego szukamy młodych i zdolnych osób, które pragną wraz z nami dążyć do realizacji własnych marzeń.

Chcemy Ci zaproponować udział w naszym zespole na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Konstrukcja i stopniowanie odzieży za pomocą dedykowanej aplikacji lub ręcznie.
  • Monitorowanie procesu tworzenia wzorów,
  • Wpływ na technologie produkcji,
  • Współpraca przy tworzeniu kolekcji firmy.
  • Współpraca z działem produkcji.

Wymagania:

  • Znajomości konstrukcji i stopniowania odzieży
  • Znajomości dedykowanych aplikacji do konstrukcji odzieży jest dodatkowym plusem
  • Kreatywnej postawy,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz skrupulatnej organizacji własnej pracy.

Oferujemy:

  • Swobodę oraz wpływ na rozwój produktu i kolekcji.
  • Miejsce w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, zajmujących się modą.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Wsparcie na etapie próbnym od całego zespołu.

Ogłoszenie archiwalne