Konstruktor Odzieży

  • Nowogard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 20.02.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FR PROTECTION POLAND sp. z o.o.

    FR Protection Poland Sp. Z o.o., spółka z duńskim kapitałem,

    Producent odzieży specjalistycznej z ponad 10 letnim doświadczeniem.

    Poszukujemy Kandydata na Stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowogard

    Kluczowe zadania:

    • tworzenie nowych kolekcji ubrań roboczych
    • nadzór nad jakością, poprawnością i terminowością realizowanych projektów

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe – odzieżowe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność wykonywania szablonów odzieżowych
    • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Komunikatywność, obowiązkowość, terminowość i dokładność
    • Znajomość systemu komputerowego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • interesującą pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami,
    • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych doświadczeń,
    • umowę o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy,

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.