Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Odzieży

Coccodrillo

  • Przełęcz 51, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Coccodrillo

Przełęcz 51

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie tabel wymiarowych dla odzieży dziecięcej (3 do 13 lat) i dla dorosłych

  • Tworzenie szablonów, modelowanie i stopniowanie

  • Pomiar wzorów

  • Sprawdzanie odzieży pod względem konstrukcyjnym

  • Wykonywanie dokumentacji techniczno-technologicznej

  • Kontrola zgodności wzorów z dokumentacją techniczną i projektową

  • Weryfikacja materiałów i estetyczna ocena wzoru

  • Dokonywanie przymiarek na modelach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – odzieżowe

  • Doświadczenie w tworzeniu kompletnych konstrukcji odzieżowych

  • Dobra znajomość zagadnień konstrukcyjnych oraz zasad kroju i szycia

  • Podstawowa wiedza z włókiennictwa i rodzajów materiałów

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi programu Corel Draw oraz MS Excel

  • Znajomość programu do tworzenia szablonów konstrukcyjnych

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się organizacji o zasięgu globalnym

  • Współpracę z doświadczonym zespołem i możliwość uczenia się od najlepszych

  • Wsparcie i wdrożenie w początkowym okresie pracy

  • Umowę o pracę lub inną dogodną dla Ciebie formę współpracy

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności

  • Dodatkowe benefity: kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty firmowe, wyprawkę dla dziecka

  • Partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

Coccodrillo

Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej. Ubrania naszej marki dostępne są w sklepach na całym świecie. Fundamentem naszej organizacji są pracownicy. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji i zatrudniania kandydatów, którzy będą chcieli związać się z nami na dłużej i wnieść wkład w rozwój naszej Firmy.

Przewiń do profilu firmy