Konstruktor Odzieży

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.03.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 06.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Giacomo Conti poszukuje osoby na stanowisko

    KONSTRUKTOR ODZIEŻY
    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje zadania:

    • modelowanie, konstrukcja i stopniowanie szablonów
    • współpraca z działem projektowym w zakresie przygotowania produkcji,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej i tabel rozmiarowych zgodnie ze standardami firmy,
    • katalogowanie i archiwizacja wzorów

    Oczekujemy od Ciebie:

    • znajomości programu do tworzenia konstrukcji odzieży (preferowany Gerber)
    • znajomości konstrukcji i stopniowania,
    • umiejętności sporządzania dokumentacji techniczno-technologicznej,
    • doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • prawa jazdy,
    • chęci do pracy i zaangażowania

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • przeszkolenia pod okiem doświadczonego konstruktora
    • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakupy odzieży męskiej
    • życzliwą atmosferę i dzielenie się wiedzą

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu już dziś prześlij nam swoją aplikację. Czekamy właśnie na Ciebie;)

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."