Konstruktor odzieży w Dziale Man

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 17.09.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 17.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

    W chwili obecnej, do naszej centrali w Łodzi, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź
    Konstruktor/09/18

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    Dodatkowo oferujemy:

    • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
    • Pracę w oparciu o umowę o pracę
    • Kontakt ze światem mody w twórczej i przyjaznej atmosferze
    • Interesującą pracę w kreatywnym zespole

    Zadania:

    • Tworzenie dokumentacji rozmiarowej i technologicznej produktów
    • Tworzenie form odzieżowych
    • Ocena organoleptyczna materiałów pod kątem ich przydatności w produkcji
    • Tworzenie komentarzy do odszytych wzorów odzieży
    • Akceptacja wzorów do produkcji
    • Sprawdzanie oraz komentowanie finalnej inspekcji towaru przed wysyłką
    • Wprowadzanie danych do systemu QC
    • Współpraca z projektantami

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość programu Corel Draw
    • Terminowość
    • Dobra organizacja pracy
    • Samodzielność, orientacja na rozwój
    • Świadomość biznesowa
    • Nastawienie na cel i rezultat
    • Dobra znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Top Secret Sp. z o. o., z siedzibą w Łodzi (94-250) przy ul. Żniwnej 10/14, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000129475, NIP 7272570554, REGON 473073389, kapitał zakładowy 92.004.000,00 zł, zawartych w  CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)

     Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Top Secret Sp. z o. o , z siedzibą w Łodzi (94-250) przy ul. Żniwnej 10/14, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000129475, NIP 7272570554, REGON 473073389, kapitał zakładowy 92.004.000,00 zł.

    Przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich uaktualniania czy sprostowania w razie stwierdzenia, że dane są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Dane podaję dobrowolnie.”