Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor odzieży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-06-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIRMA HANDLOWA DARNED DOROTA MAJCHER-VU

    www.vubu.pl

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA PRACY

    • Wykonywanie konstrukcji, stopniowania oraz modelowania odzieży
    • Dopracowywanie i techniczne przygotowywanie nowych modeli do produkcji
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Monitorowanie poprawności produkcji, ścisła współpraca z działem produkcji
    • Ścisła współpraca z krawcowymi odpowiedzialnymi za szycie modeli

    WYMAGANIA

    • Doświadczenie w konstruowaniu odzieży damskiej
    • Znajomość programu Gemini
    • Znajomość zasad stopniowania odzieży
    • Znajomość zasad kroju i szycia, technologii szycia

    OFERUJEMY

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w miłym, młodym zespole
    • Samodzielność i decyzyjność na stanowisku pracy

    Możliwe zatrudnienie dla osoby z Ukrainy, nawet o nikłej znajomości języka polskiego (jest możliwość tłumaczenia).

    Nasze biuro mieści się pod Warszawą. ale jest możliwość dojazdu z Warszawy z innym pracownikiem, jest bardzo dobry i szybki dojazd S8 (20min z Ursusa),