Logo Pracuj.pl

Konstruktor

Schwarte Group Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie urządzeń zbiornikowych (dobór komponentów, materiałów, dokonywanie obliczeń)
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej
  • Współpraca z Jednostkami Notyfikowanymi na etapie zatwierdzania dokumentacji
  • Stały nadzór nad ilością błędów wewnętrznych oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego lub chemicznego (minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość programu Inventor/AutoCAD
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność analizy konstrukcji metodą MES

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Schwarte Group Sp. z o.o.

Schwarte Group obejmuje marki: SCHWARTE JANSKY i SCHWARTE PROCESSING, które obejmują całe spektrum transportu, analizy, przechowywania i przetwarzania płynnej żywności i substancji. W naszych zakładach w Niemczech, Austrii i Polsce produkujemy innowacyjne rozwiązania systemowe dla przemysłu mleczarskiego, farmaceutycznego/kosmetycznego, chemicznego i spożywczego. Nasze usługi obejmują doradztwo/planowanie, projektowanie i produkcję indywidualnych rozwiązań.

Konstruktor, Olsztyn