Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor opakowań z tektury falistej oraz materiałów P.O.S.

  • Sady (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hammer sp. z o.o.

    Jesteśmy międzynarodowym producentem opakowań z tektury litej i falistej. Na rynku polskim działamy z niemałymi sukcesami już od ponad 20 lat. Zatrudniamy blisko 160 pracowników. Na rynku cenieni jesteśmy za jakość naszych produktów, szybkość w działaniu, skuteczność i elastyczność. Do grona naszych klientów należą największe firmy w Europie z sektora FMCG. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sady (pow. poznański)
    Numer referencyjny: DP001

    Zakres zadań na stanowisku:

    • bardzo dobra umiejętność projektowania opakowań i standów z  tektury falistej w programie Artios Cad
    • obsługa pakietu Office
    • dobrze widziana umiejętność tworzenia wizualizacji w programie Cinema 4D
    • dobra organizacja pracy
    • minimalne doświadczenie 3 lata w branży

    Oczekiwanie wobec kandydata:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • odpowiedzialność i sumienność
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • dużą swobodę w działaniu i realizacji własnych pomysłów
    • dobrą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV w języku angielskim lub niemieckim klikając w przycisk aplikowania.

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

    Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.