Konstruktor opakowań z tektury litej i falistej oraz materiałów P.O.S.

Hammer sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, Poznańska 18, 62-080 Sady, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy międzynarodowym producentem opakowań z tektury litej i falistej. Na rynku polskim działamy z niemałymi sukcesami już od ponad 20 lat. Zatrudniamy blisko 160 pracowników. Na rynku cenieni jesteśmy za jakość naszych produktów, szybkość w działaniu, skuteczność i elastyczność. Do grona naszych klientów należą największe firmy w Europie z sektora FMCG. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Konstruktor opakowań z tektury litej i falistej oraz materiałów P.O.S.

Zakres zadań na stanowisku:

  • bardzo dobra umiejętność projektowania opakowań oraz standów z  tektury falistej w programie Artios Cad, dodatkowy atutem będzie znajomość programu Inpackt oraz projektowanie opakowań z tektury litej
  • obsługa pakietu Office
  • dobrze widziana umiejętność tworzenia wizualizacji w programie Cinema 4D
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w branży

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • dużą swobodę w działaniu i realizacji własnych pomysłów
  • dobrą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV w języku angielskim lub niemieckim klikając w przycisk aplikowania.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy