Oferta pracy

Konstruktor opakowań z tworzyw sztucznych

MPS International Sp. z o.o.O firmie

MPS International Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 30

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie opakowań z tworzyw sztucznych zgodnie z oczekiwaniami klienta

  • planowanie projektu nowego uruchomienia

  • monitorowanie poprawności wykonania pierwszej produkcji

  • współpraca z firmami zewnętrznymi przy wykonywaniu narzędzi i oprzyrządowania

  • analizowanie możliwości zastosowania nowych rozwiązań w zakresie nowego wzornictwa opakowań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wzornictwo przemysłowe, przetwórstwo tworzyw sztucznych, budowa maszyn)

  • doświadczenie w pracy związanej z budową i konstrukcją maszyn, form wtryskowych, rozdmuchowych itp.

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej narzędzi i wyrobów

  • wiedza z zakresu przetwórstwa i doboru tworzyw sztucznych

  • umiejętność obsługi programu CAD

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość uczestnictwa w projektach dla międzynarodowych marek z branży kosmetycznej

  • szerokie perspektywy rozwoju kariery i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • upominek finansowy przed Bożym Narodzeniem

  • nie pracujemy w Wigilię i w Sylwestra

  • darmowe szczepienia

  • impreza mikołajkowa

W MPS International możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć swoją karierę. Właśnie dlatego za projekty odpowiadasz już od samego początku. Nasze opakowania, produkowane dla właścicieli znanych marek kosmetycznych, to Twoja szansa na rozwój zawodowy. Jeżeli jesteś kreatywny i potrafisz połączyć design z użytecznością produktu dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy