Oferta pracy

Konstruktor Oprzyrządowania

Federal-Mogul Gorzyce Sp.z o.o.O firmie

  • Gorzyce (pow. tarnobrzeski)

    Gorzyce (pow. tarnobrzeski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oprzyrządowania mocującego i kontrolnego

  • Opracowanie dokumentacji zmian konstrukcyjnych oprzyrządowania i narzędzi

  • Zarządzanie danymi i zmianami

  • Analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych - Lean Manufacturing

  • Udział w pracach zespołów interdyscyplinarnych ds. rozwiązywania problemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem lub pokrewne

  • Znajomość oprogramowania CAD, CreoView

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office : Word, Excel, Power Point

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu ISO 9001, IATF 16949

  • Znajomość APQP i Lean Manufacturing

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka