Oferta pracy

Konstruktor oprzyrządowania

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy dla klienta z branży lotniczej:

Numer ref.: KOŚ/KS/0521

Zadania:

  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania dla potrzeb procesu montażu
  • Praca w programach CAD (Catia/NX)
  • Uzgodnienia techniczne i współpraca z narzędziownią
  • Szacowanie pracochłonności i kosztów produkcji oprzyrządowania
  • Nadzorowanie wdrażania nowego projektu do produkcji
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów w trakcie produkcji oprzyrządowania
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów CAD (Catia lub NX)
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy z branży lotniczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne