Oferta pracy

Konstruktor Oprzyrządowania

BURY Sp. z o.o.O firmie

BURY Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 4

Mielec

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive w związku z silnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie form wtryskowych
  • Projektowanie oprzyrządowania technologicznego
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej 2D/3D
  • Współudział we wdrożeniu produktu do produkcji
  • Wsparcie techniczne przy uruchamianiu projektu
  • Analiza problemów konstrukcyjnych i wskazywanie rozwiązań
  • Modyfikacja i wprowadzanie zmian w istniejących konstrukcjach

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn)
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze konstrukcji form wtryskowych i oprzyrządowania technologicznego
  • Podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa
  • Dobra znajomość programów typu CAD, zwłaszcza NX
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Chęć do uczenia się i rozwiązywania zagadnień inżynierskich
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 28.01.2021 r.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy