Oferta pracy

Konstruktor Oprzyrządowania Produkcyjnego

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.O firmie

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

108

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Konstruowanie oprzyrządowania produkcyjnego

  • Wykonywanie rysunków i modeli CAD

  • Współpraca z wewnętrznym klientem, opracowywanie koncepcji oprzyrządowania oraz uzgadnianie szczegółów konstrukcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane ukończone studia na kierunkach mechanicznych

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z oprzyrządowaniem produkcyjnym (na stanowisku konstruktor, technolog, mechanik, serwisant, planista itp.) lub min. 3 lata doświadczenia w konstruowaniu CAD w obszarach nie związanych z oprzyrządowaniem (preferowany NX)

  • Znajomość zagadnień obróbki skrawaniem, dobra znajomość ogólnych zasad konstruowania maszyn

  • Dobra znajomość zasad rysunku technicznego (w tym zasad tolerowania wymiarów, kształtu i położenia) – warunek konieczny

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (lub mocne podstawy i chęć dalszej nauki)

  • Umiejętności interpersonalne, a szczególnie: komunikacyjne, pracy zespołowej i organizacji pracy własnej

  • Dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej

  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu

  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy

  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny

  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy

  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport

  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy

  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwukołowców”

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia 11 tys. pracowników w 16 lokalizacjach.

Jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samo-lotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowo-czesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział pro-wadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Przewiń do profilu firmy