Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor oprzyrządowania

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Świdnik

    Świdnik, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania dla potrzeb produkcji

  • Praca w programach CAD (Catia/NX)

  • Uzgodnienia techniczne i współpraca z narzędziownią

  • Szacowanie pracochłonności i kosztów produkcji oprzyrządowania

  • Nadzorowanie wdrażania nowego projektu do produkcji

  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów w trakcie produkcji oprzyrządowania

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość programów CAD (Catia lub NX)

  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B

  • Pierwszą umowę na okres 6-ciu miesięcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Pakiet benefitów - możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karta sportowa, dofinansowanie wczasów

  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy z branży lotniczej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy