Oferta pracy

Konstruktor Oprzyrządowania

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.

  • Kwiatkowskiego 7, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kwiatkowskiego 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja zleconych projektów zgodnie z założeniami;

  • Udział w projektach modernizacji maszyn i urządzeń;

  • Konstruowanie i modernizowanie wyrobów w oparciu o uzgodnione założenia zgodnie z obecnym; stanem wiedzy technicznej oraz obowiązującym prawem;

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i warunków technicznych wyrobów (mechanika, pneumatyka, hydraulika);

  • Udział w projektach budowy maszyn wraz z nadaniem certyfikatu CE.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn, mechatronika);

  • Doświadczenie w zakresie projektowania oraz budowy maszyn i urządzeń;

  • Praktyczna znajomość pracy z komputerem (Inventor, Office);

  • Znajomość budowy i działania systemów pneumatycznych/hydraulicznych, czujników i systemów wizyjnych, systemów bezpieczeństwa stosowanych w budowie maszyn;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację i analizę dokumentacji technicznej;

  • Skrupulatność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

Mile widziane

  • Doświadczenie manualne z konstrukcjami/maszynami będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat);

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy;

  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy;

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive;

  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy;

  • Atrakcyjny system premii miesięcznych i kwartalnych;

  • Nagrody kwotowe i rzeczowe;

  • Praca od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dwudaniowy obiad za 8 zł

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Zaproszenie na rozmowę

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Rozpoczęcie współpracy

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje kandydata na stanowisko Konstruktor Oprzyrządowania.

Przewiń do profilu firmy