Oferta pracy

Konstruktor oprzyrządowania

SaMASZ Sp. z o.o.O firmie

  • Zabłudów

    Zabłudów, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z oprzyrządowaniem

  • Opracowywanie i wykonywanie dokumentacji technicznej, rysunków wykonawczych, obliczeń konstrukcyjnych itd.

  • Przeprowadzanie zmian konstrukcyjnych

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku mechaniki

  • Doświadczenie w projektowaniu oprzyrządowania

  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi programów CAD (SolidEdge)

  • Praktyczna znajomość reguł projektowania i procesów technologicznych

  • Pozytywne nastawienie do pracy w zespole ukierunkowanym na poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartość w komunikacji, sumienność, dokładność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów

  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki, premie świąteczne, możliwość korzystania z transportu firmowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki