Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Profilex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

5 0009 000 brutto / mies.
  • Orchów (pow. łaski)

    Orchów (pow. łaski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów m.in. przenośników zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami w wersji elektronicznej

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej - drukowanej

  • Nadzór i koordynacja powierzonych projektów we współpracy z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość oprogramowania - 3D / organizujemy szkolenie z zakresu projektowania w oprogramowaniu CATIA V5

  • Zdolność kreatywnego i samodzielnego myślenia

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • Pewne i stabilne zatrudnienie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

O nas

   Firma PROFILEX jest jednym z większych producentów systemów transportu wewnętrznego. Od kilkunastu lat projektujemy i budujemy złożone systemy linii przenośnikowych - transportujących, urządzeń peryferyjnych, a także sterowania - pod klucz. Nasi klienci to najwięksi producenci w branżach: spożywczej, kosmetycznej, automotive, chemicznej, rozlewniczej, mięsnej i wielu, wielu innych. Zapraszamy do współpracy.