Konstruktor

Profilex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. O firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Orchów (pow. łaski), łódzkie

  • Ważna 7 godzin
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

   Firma PROFILEX jest jednym z większych producentów systemów transportu wewnętrznego. Od kilkunastu lat projektujemy i budujemy złożone systemy linii przenośnikowych - transportujących, urządzeń peryferyjnych, a także sterowania - pod klucz. Nasi klienci to najwięksi producenci w branżach: spożywczej, kosmetycznej, automotive, chemicznej, rozlewniczej, mięsnej i wielu, wielu innych. Zapraszamy do współpracy.

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie projektów przenośników zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami w wersji elektronicznej
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej - drukowanej
  • Nadzór i koordynacja powierzonych projektów we współpracy z działem handlowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość oprogramowania - 3D / organizujemy szkolenie z zakresu projektowania w oprogramowaniu CATIA V5
  • Zdolność kreatywnego i samodzielnego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Pewne i stabilne zatrudnienie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy