Oferta pracy

Konstruktor

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.- wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor [rekrutacja prowadzona online]

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn
  • biegła znajomość czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość programu AUTOCAD i INVENTOR
  • doświadczenie minimum 2 lata w pracy na stanowisku konstruktor
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Główne zadania:

  • sporządzanie dokumentacji technicznej.
  • wykonywanie rysunków wykonawczych części maszyn i urządzeń.
  • wykonywanie szkiców na hali produkcyjnej
  • wprowadzanie aktualizacji dokumentacji technicznej wydziału
  • prowadzenie archiwizacji rysunków

Z NAMI MASZ SZANSĘ:

  • wpłynąć na budowę kultury organizacyjnej w firmie o bogatych tradycjach hutniczych
  • podnosić swoje kwalifikacje zawodowe
  • zdobywać nowe doświadczenia w firmie o zasięgu globalnym
  • poznać nowoczesne metody zarządzania w oparciu o TQM

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy