Oferta pracy

Konstruktor

Klient Pracuj.plO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Konstruktor

Klient pracuj.pl poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Konstruktor

woj. podlaskie

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych/projektowych związanych
    z nowym lub modernizowanym produktem
  • Opracowywanie i wykonywanie dokumentacji technicznej, rysunków wykonawczych, obliczeń konstrukcyjnych itd.
  • Nadzorowanie wykonywanych prototypów, testowanie nowych rozwiązań
    oraz ich monitorowanie
  • Sporządzenie dokumentacji projektowej prowadzonych projektów
  • Wsparcie innych jednostek organizacji w obszarze technicznym

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku mechaniki
  • Doświadczenie w projektowaniu wyrobów – min. 3 lata
  • Doświadczenie w branży metalowej
  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi programów CAD (SolidEdge)
  • Praktyczna znajomość reguł projektowania i procesów technologicznych
  • Umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania złożonych problemów, które mają istotny wpływ na funkcjonowanie produktu
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów automatyki i robotyki będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu certyfikacji produktów będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Pozytywne nastawienie do pracy w zespole ukierunkowanym na poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartość w komunikacji, sumienność, dokładność, zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy