Oferta pracy

Konstruktor

PRONAR Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie koncepcji nowych rozwiązań maszyn rolniczych, komunalnych lub recyklingowych – w zakresie konstrukcji stalowych, automatyki, elektryki bądź układów hydrauliki siłowej (w zależności od powierzonego obszaru)

  • Projektowanie oprzyrządowania na produkcji bądź (w przypadku automatyków) programowanie PLC i tworzenie wizualizacji panelów HMI

  • Wdrażanie usprawnień oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów

  • Tworzenie dokumentacji technicznej, schematów, itp.

  • Uzgodnienia techniczne z podwykonawcami i dostawcami

  • Ścisła współpraca z działem produkcyjnym oraz z działami handlu i zaopatrzenia

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (preferowane wyższe, odpowiednio do powierzonego obszaru – mechanika, elektronika lub automatyka bądź pokrewne)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Wskazana znajomość AutoCAD, Solid Edge lub Solid Works

  • Wskazana znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym

  • Znajomość Solid Works SAP (moduł PP)

  • Znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz regularne podwyżki

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach i projektach rozwojowych, możliwość zdobycia bardzo dużego doświadczenia zawodowego w rożnych kierunkach pod okiem specjalistów

  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Dofinansowane wyżywienie w stołówce firmowej

  • Zniżkę pracowniczą na ofertę szkoły lotniczej Pronar (kurs pilota, loty szybowcem)

  • Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK oraz pożyczki zakładowej

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Główna siedziba znajduje się w Narwi, ok. 40 km na południowy wschód od Białegostoku. Nasza firma to 2 500 zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

Przewiń do profilu firmy

Wydział Wdrożeń

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów do Wydziału Wdrożeń - podzielonego na sekcje i lokalizacje działu konstrukcyjno – technologicznego, liczącego blisko 100 inżynierów, zatrudnionych we własnym Centrum Naukowo Badawczym. Oprócz biura konstrukcyjnego dysponujemy własną prototypownią i modelarnią.

Praca - do wyboru - w zakłądzie w Narwi, w Siemiatyczach lub w biurze w Wągrowcu.