Logo Pracuj.pl

Konstruktor

DIF Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DIF Sp. z o.o.

Nieszawska 11

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie przyrządów do wykrawania zgodnie z wymaganiami i budżetem
  • Opracowanie planu technologicznego dla przyrządu
  • Nadzór nad montażem przyrządu
  • Analiza wyrobu i dokonywanie poprawek w konstrukcji
  • Współpraca z działem technologii, jakości, produkcji
  • Udział we wdrożeniu przyrządu do produkcji seryjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mechaniczne
  • Znajomość techniki, w szczególności mechaniki i budowy maszyn
  • Znajomość obróbki plastycznej i obróbki skrawaniem
  • Znajomość podstaw metod wytwarzania
  • Znajomość rysunku technicznego (GD&T)
  • Umiejętność obsługi narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Współpracę z doświadczonymi inżynierami w kraju i za granicą
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Kontakt z precyzyjną, profesjonalną narzędziownią - możliwość doskonalenia warsztatu konstruktora w praktyce

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, poddostawcą przemysłu motoryzacyjnego. W naszym zakładzie w Poznaniu produkujemy metalowe części do systemów bezpieczeństwa pasażera.

Konstruktor, Nieszawska 11, Poznań