Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy o profilu inżynieryjnym – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji projektowej

Numer ref.: KIS/MP/0321

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach budowy i/lub modernizacji instalacji technologicznych w branży spożywczej i chemicznej
  • Projektowanie instalacji technologicznych
  • Opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej, powykonawczej – modele 3D, rysunki 2D, schematy technologiczne
  • Dobór i specyfikacja urządzeń, armatury itp.
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, Projektantami AKPiA, Automatykami
  • Udział w montażu i uruchomieniach projektowanych instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zakresie projektowania instalacji technologicznych dla przemysłu spożywczego i chemicznego
  • Znajomość oprogramowania CAD (mile widziane: Autocad, Autodesk Inventor, Navisworks)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (maksymalnie 25% czasu pracy)

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie szkoleń technicznych i zajęć językowych
  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Udział w ciekawych projektach dla klientów z Polski i zagranicy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dobrą atmosferę pracy i spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne