Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Engcon PolandO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji technicznej; weryfikowanie i adaptacja dokumentacji produktowej

  • Modernizacja funkcjonujących produktów oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań

  • Projektowanie elementów konstrukcyjnych oraz przygotowywanie prototypów

  • Wdrażanie nowych rozwiązań

  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami grupy

  • Analiza błędów i defektów

  • Bliska współpraca z działami produkcji i jakości

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość programów 3D - preferowany Inventor, MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Systematyczność i dokładność

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

Engcon Poland

engcon Poland Sp. z o.o. przedsiębiorstwo produkcyjne z siedzibą w Niepruszewie (okolice Poznania) będące częścią szwedzkiej grupy engcon Holding AB, lidera w branży produkcji kompleksowych rozwiązań dla koparek.

Przewiń do profilu firmy