Konstruktor

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny

Starołęcka 31

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne projektowanie maszyn i urządzeń spożywczych oraz pokrewnych w systemach z wykorzystaniem programów CAD 3D;

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technicznej maszyn i urządzeń;

  • wykonywanie obliczeń inżynierskich w zakresie wykonywanej pracy;

  • analiza i kompleksowe rozwiązywanie zagadnień konstrukcyjnych;

  • prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych począwszy od określenia zakresu pracy, aż do dostarczenia wyników do odbiorców;

  • nadzór autorski nad uruchomieniem i badaniami maszyn i urządzeń przemysłowych powstałych na podstawie stworzonych projektów;

  • samodzielne rozwiązywanie napotkanych problemów technicznych;

  • praca w biurze i na obiektach przy rozruchu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: konstruktor, mechatronik lub pokrewne;

  • obsługa jednego z programów CAD 3D np.: SolidWorks, NX, SolidEdge, Inventor;

  • doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń oraz tworzeniu dokumentacji technicznej;

  • podstawowa umiejętność wykonywania analiz typu MES;

  • aktywna postawa i kreatywność w działaniu;

  • chęć zgłębiania wiedzy i samorozwoju;

  • ciekawość i chęć do poznawania procesów, zjawisk;

  • dokładność, skrupulatność, inicjatywa i zaangażowanie;

  • umiejętność pracy w zespole i uczciwość;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość;

  • wysoka kultura osobista;

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • kandydować może osoba, która posiada nieposzlakowaną opinię, nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, korzysta w pełni z praw publicznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • pracę w obszarze badań i rozwoju,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia dokształcające (kursy zawodowe, kursy językowe, studia podyplomowe i doktoranckie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Cel stanowiska:

  • Konstruktor będzie odpowiedzialny za samodzielne opracowywanie maszyn i urządzeń spożywczych oraz pokrewnych w systemach CAD 3D, wykonywanie analiz inżynierskich oraz prowadzenie badań uruchomieniowych i eksploatacyjnych.

Dokumenty:

CV,

oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny to multidyscyplinarna jednostka naukowo-badawcza o międzynarodowej skali działania, która powstała w wyniku połączenia pięciu innych instytutów. Zatrudnia ok. 700 osób, składa się z 6 centrów badawczych i ponad 70 unikatowych urządzeń badawczych, co uczyni go drugim największym instytutem Łukasiewicza w Polsce. Jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz, której celem jest ścisła współpraca nauki z biznesem z naciskiem na komercjalizację prac badawczo-rozwojowych. Z liczbą ponad 7,5 tys. pracowników oraz infrastrukturą badawczą, na którą składa się 440 laboratoriów i blisko 4000 urządzeń kluczowej aparatury badawczo-rozwojowej, stanowi trzecią pod względem wielkości sieć badawczą w Europie.

Miejscem pracy będzie Centrum Technologii Rolniczej i Spożywczej.

Przewiń do profilu firmy