Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

PPUH PERFEXIM LTD SP Z O.O. SP.K.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PERFEXIM Ltd Sp. z o.o. Sp.k.

P.P.U.H. Perfexim to od ponad czternastu lat wiodący importer armatury instalacyjnej, sanitarnej do wody, gazu, C.O.,, kanalizacyjnej i łazienkowej.

Konstruktor

OPIS STANOWISKA

  • Praca nad projektami z zakresu kurków kulowych, zaworów, złączek oraz innych elementów armatury sieci domowej
  • Praca przy wszystkich aspektach projektowania poprzez:
  • Określenie wymogów
  • Przygotowanie projektu koncepcyjnego
  • Obliczenia i analizy konstrukcyjne
  • Dobranie odpowiednich materiałów
  • Przygotowywanie modeli (również 3D)
  • Przeprowadzanie symulacji na modelach
  • Opracowywanie badań
  • Badanie prototypów oraz przygotowywanie raportów oraz analiz z przeprowadzonych badań,
  • Współpraca z innym działami wewnętrznymi i z podwykonawcami przy projektowaniu i wykonaniu prototypów
  • Współpraca z laboratoriami oraz instytutami w celu przeprowadzenia badań zewnętrznych
  • Prowadzenie projektu według wewnętrznych procedur oraz wytycznych
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie projektu

WYMAGANIA

  • Kreatywność umożliwiająca tworzenie nowych rozwiązań i rozwijanie produktów już istniejących
  • Wytrwałość i konsekwencja przy rozwiązywaniu problemów konstrukcyjnych
  • Własna inicjatywy, samodzielności, komunikatywności, zaangażowania, odpowiedzialności, samodyscypliny,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, inżynieria środowiska)
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, mechaniki płynów, dynamiki oraz wytrzymałości materiałów;
  • Umiejętność czytania i posługiwania się normami np. PN, ISO, EN
  • Minimum 3 lata doświadczenia w konstruowaniu podzespołów lub komponentów mechanicznych, doświadczenie w konstruowaniu kurków kulowych, zaworów, itp. będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie z systemami CAD – znajomość programu Inventor oraz AutoCad. Znajomość zagadnień obliczeń wytrzymałościowych z wykorzystaniem MES będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość ciągłego doskonalenia swoich kompetencji zawodowych
  • kartę MULTISPORT  i pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne