Konstruktor

Harx Tooling Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, Rzemieślnicza 3, 62-081 Przeźmierowo, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jako uznany w branży samochodowej dostawca maszyn, urządzeń i komponentów, Harx Tooling dostarcza kompleksowe rozwiązania inżynierskie i produkcyjne dla klientów w kraju i za granicą.

Do naszego zakładu w Przeźmierowie poszukujemy osoby na stanowisko:
Konstruktor

Zadania:

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej nowo wdrażanych elementów i rozwiązań
  • tworzenie i ciągła weryfikacja list części poszczególnych zleceń z uwzględnieniem terminu realizacji
  • współpraca z działem zakupów w zakresie terminowej realizacji zamówień na materiały bezpośrednio produkcyjne
  • nadzór nad zgodnością produkcji z dokumentacją techniczną
  • dokumentowanie rozwiązań zastosowanych w przypadku rozbieżności z dokumentacją istniejącą
  • dbałość o wysoki poziom jakości i nowoczesności stosowanych rozwiązań
  • współpraca z klientem w zakresie realizowanego zlecenia
  • współpraca z innymi działami w zakresie terminowości i jakości produkcji
  • techniczne wspomaganie działów produkcyjnych w zakresie dokumentacji zmian konstrukcyjnych i zestawień części
  • uczestnictwo w odbiorach maszyn w obrębie firmy oraz u klienta

Oczekiwania :

  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Konstruktora – co najmniej 2 lata
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość podstaw budowy maszyn i nowoczesnych technologii wykonania części
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, własna inicjatywa
  • umiejętność analitycznego myślenia – samodzielnego rozwiazywanie problemów technicznych
  • znajomość programów MS Office i CAD w zakresie modelowania 3D ( mile widziany SolidWorks)
  • mile widziana znajomość zagadnień podstaw automatyki w zakresie sterowania pneumatycznego i hydraulicznego
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność efektywnej współpracy z zespołem
  • konsekwencja w realizacji zakładanych celów
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko, dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie, rozwijającej się firmie
  • kontakt z nowoczesną techniką (automatyzacja, robotyka, drukowanie 3D)
  • przyjazną   atmosferę w pracy
  • benefity pozapłacowe – karta Multisport oraz opieka medyczna
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia  grupowego na korzystnych warunkach
Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikowania

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Harx Tooling Spółka z o.o. z siedzibą w Przeźmierowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Harx Tooling Spółka z o.o. z siedzibą w Przeźmierowie, przy ul. Rzemieślniczej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy