Logo Pracuj.pl

Konstruktor - Programista FPGA

PCO S.A.O firmie

PCO S.A.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozwój algorytmów przetwarzania sygnałów wizyjnych,
  • rozwój oprogramowania pozwalającego na wykorzystanie najnowszych detektorów termowizyjnych i światła dziennego,
  • współtworzenie wymagań produktowych i technicznych,
  • rozwój produktów zgodnie z przyjętą strategią i wymaganiami klienta,
  • opracowanie środowisk testowych oprogramowania,
  • współtworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpracę z zespołem specjalistów w zakresie realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne – elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewne,
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języków opisu sprzętu VHDL, Verilog, HLS,
  • biegłość i doświadczenie w opracowywaniu oprogramowania układów FPGA,
  • znajomość architektury najnowszych układów FPGA (INTEL, XILINX, Lattice),
  • umiejętność implementacji IP Core’ów i wykorzystania soft processor’ów,
  • znajomość interfejsów komunikacyjnych np. UART, I2C, SPI,
  • znajomość środowisk Quartus, Qsys, Model Sim, Vivado,
  • dobra znajomość narzędzi syntezy i symulacji układów FPGA,
  • umiejętność testowania układów cyfrowych w symulacji i w sprzęcie,
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • znajomość technik cyfrowego przetwarzania obrazu,
  • znajomość interfejsów i formatów obrazów VGA, HDMI, SDI, Camera Link, CSI, DSI,
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów w językach C/C++,
  • znajomość techniki w zakresie detektorów obrazu CMOS i detektorów termowizyjnych,
  • znajomość zagadnień budowy kamer cyfrowych,
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN).

To oferujemy

  • kontakt z najnowszymi technologiami stosowanymi w systemach optoelektronicznych,
  • realny wpływ na architekturę i koncepcję produkowanych urządzeń,
  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do urlopów i świąt),
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Podstawową działalnością spółki jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej. W PCO S.A. wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego. PCO S.A. jest spółką należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Aktualne oferty pracodawcy
2/2023

Konstruktor - Programista FPGA, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28, Praga-Południe, Warszawa