Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor-Programista

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    KONSTRUKTOR-PROGRAMISTA
    Miejsce pracy: Koszalin

    Zadania:

    • opracowywanie konstrukcji wyrobów i urządzeń technologicznych z branży ciepłownictwa oraz odnawialnych źródeł energii

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (elektronika, mechatronika lub pokrewne)
    • znajomość rysunku technicznego i technik wytwarzania
    • znajomość programowania w języku C
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w dużej, stabilnej firmie z polskim kapitałem
    • Dużą swobodę działania
    • Umowę o pracę
    • Karty sportowo-rekreacyjne, ubezpieczenie grupowe dla pracowników, dodatki na święta

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
    Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.