Oferta pracy

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MIKRONIKA sp. z o.o.

Wykopy 2/4

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • FPGA

  • HDL/Verilog

  • EAD

  • PCB

  • AVR, ARM

  • EMI, EMC

  • C

  • SVN

Mile widziane

  • HDL, HLS, Tcl, Python

  • RTOS

  • Linux

  • Altium

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, testowanie i wdrażanie układów elektronicznych.

  • Tworzenie oprogramowania dla układów PLD.

  • Tworzenie oprogramowania testowego dla systemów wbudowanych.

  • Wsparcie grupy programistów systemów embedded.

Nasze wymagania

  • Kierunek studiów: Informatyka, Elektronika i Komunikacja lub Elektrotechnika (specjalizacja związana z systemami wbudowanymi).

  • Wiedza z zakresu teorii układów cyfrowych i budowy układów FPGA.

  • Znajomość przynajmniej jednego z języków HDL (preferowany Verilog).

  • Doświadczenie w użytkowaniu oprogramowania EAD dla układów FPGA.

  • Doświadczenie w projektowaniu i testowaniu układów elektronicznych.

  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów drukowanych (PCB).

  • Znajomość architektury AVR, ARM oraz zagadnień EMI/EMC.

  • Znajomość języka programowania C.

  • Znajomość narzędzi systemów wersjonowania SVN.

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność biegłego czytania anglojęzycznej dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność pracy zespołowej, dokładność, komunikatywność oraz sumienność

  • Znajomość innych języków HDL i HLS i języków skryptowych Tcl, Python.

  • Znajomość innych technologii związanych z układami FPGA.

  • Znajomość systemów RTOS i Linux. Znajomość środowiska Altium.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • embedded developer

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Oferujemy pełnoetatową, stabilną pracę w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia.

    • Umożliwiamy elastyczne godziny pracy.

    • Zapewniamy udział w ciekawych projektach branżowych z wykorzystaniem nowoczesnych, zaawansowanych technologii i zabezpieczamy dostęp do najwyższej jakości bazy sprzętowej.

    • Wspomagamy rozwój zawodowy - umożliwiamy dostęp do zewnętrznych oraz firmowych szkoleń i warsztatów

    • Oferujemy dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, gwarantujemy preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego.

    • Dbamy o komfortowe warunki pracy, częstujemy najlepszą w okolicy kawą.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    Etapy rekrutacji
    1

    Rozmowa online

    2

    Rozmowa online/spotkanie w siedzibie firmy

    Jesteśmy jednym z najważniejszych dostawców systemowych rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Swoją działalność opieramy o pionierskie w Polsce, autorskie oprogramowanie oraz własną bazę sprzętową. Naszymi klientami są znaczący udziałowcy branży elektroenergetycznej, przemysłowej i telekomunikacyjnej.

    Naszym celem jest doskonalenie i poszerzanie oferty świadczonych dla nich usług oraz dbałość o wysoką jakość produktów. Mamy również ambicję tworzyć sprzyjające środowisko pracy dla zatrudnionych w Mikronice pracowników.

    Przewiń do profilu firmy