Konstruktor - Programista VHDL

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 03.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:
KONSTRUKTOR – Programista VHDL
Miejsce pracy: Tychy

Cel stanowiska:

Zadaniem osoba zatrudnionej na tym stanowisku jest tworzenie oprogramowania urządzeń łączności specjalnej z zakresu elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

Opis stanowiska:

  • projektowanie i weryfikacja układów cyfrowych FPGA - Xilinx,
  • współpraca w wykonywaniu prototypów nowych lub modernizowanych urządzeń,
  • współpraca z Elektronikami i Programistami na każdym etapie rozwoju produktów,
  • prowadzenie badań konstruktorskich i ruchowych,
  • udział w uruchamianiu budowanych urządzeń.

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w VHDL struktur FPGA, ze szczególnym uwzględnieniem układów Xilinx,
  • znajomość zagadnień układów elektronicznych i zagadnień cyfrowego przetwarzania sygnałów,
  • samodzielność i terminowa realizacja opracowywanych projektów.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe - informatyka, elektronika lub pokrewne,
  • posiadanie uprawnień SEP E1 lub D1,
  • umiejętności objęcia nadzorem nad produkcją wybranej partii projektu lub zespołu Inżynierów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

ZAMEL sp. z o.o.
ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna

lub za pomocą:

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

ZAMEL sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się