Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - projektant CAD

ROBOPARTNER

  • Pszczyna

    Pszczyna, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

OPIS STANOWISKA:

Konstruowanie nowych maszyn i urządzeń technicznych zgodnie z wymaganiami klienta, udział w pracach rozwojowych

Projektowanie i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej 2D i 3D

Współpraca z działem handlowym

Standaryzacja produktów

Wprowadzenie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach

Inicjowanie i proponowanie zmian konstrukcyjnych

Koordynacja prowadzonych projektów

Raportowanie

Nasze wymagania

WYMAGANIA OD KANDYDATA:

Wykształcenie wyższe techniczne

Znajomość zasad konstruowania i rysunku technicznego

Biegła znajomość programu SOLIDWORKS

Wiedza z zakresu budowy maszyn i technologii wytwarzania

Wiedza z zakresu spawalnictwa będzie dodatkowym atutem

Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzanie czasem

Solidność i zaangażowanie

Dyspozycyjność

Nastawienie na cel

To oferujemy

OFERUJEMY:

Pracę w biurze konstrukcyjnym zlokalizowanym bezpośrednio przy produkcji co daje możliwość zobaczenia efektów swojej pracy

Udział w projektowaniu, prototypowaniu i rozwoju nowych rozwiązań firmy

Samodzielne stanowisko pracy

Możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań

Rozwój zawodowy poprzez prowadzenie ciekawych projektów konstruktorskich

Praca w szybko rozwijającej się, innowacyjnej dziedzinie

Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi

Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, zgranym zespole

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Zajmujemy się budową autorskich maszyn do automatyzacji i robotyzacji procesów spawalniczych. W związku z dynamicznym rozwojem oraz wzmacnianiem pozycji na rynku, poszerzamy infrastrukturę techniczną i zespół specjalistów.

Dołącz do naszego grona i razem z nami twórz innowacyjne rozwiązania.