Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor - Projektant CAD

ZPH FREZWID Sp. J.O firmie

  • Skawina, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma FREZWID -  Polski lider w produkcji narzędzi skrawających dla przemysłu na zamówienie.

Obecnie zatrudniamy 130 osób w tym 30 inżynierów. W Skawinie, w nowoczesnym, stale rozwijającym się zakładzie, produkujemy szeroki asortyment narzędzi do obróbki drewna, PVC, aluminium i MDF. Wykonujemy również małoseryjne, precyzyjne elementy dla Automotive. Posiadamy klientów w całej Europie, a nasze produkty wytwarzamy już ponad 35 lat. Park maszynowy to ponad 140 różnych maszyn i urządzeń.

Opis stanowiska:

Samodzielne stanowisko, projektowanie i wykonywanie rysunków w AutoCAD / AutoCAD Inventor oraz wprowadzanie zmian i innowacji w projektowanych i produkowanych wyrobach, obsługa techniczna klientów. Wprowadzanie nowych rozwiązań, współpraca z zakładowym wydziałem Badań i Rozwoju.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem oraz projektowania będzie decydującym atutem.
  • Znajomość programu AutoCAD LT, AutoCAD 3D Inventor lub Solidworks,
  • Znajomość języka obcego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (a w szczególności Excel, Power Point),
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji,
  • Umiejętność organizowania pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy,
  • Mile widziana znajomość GibbsCam.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • pakiet medyczny

Ogłoszenie archiwalne