Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant CAD

Enerfund sp z o.o.O firmie

  • Puławska 427, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Enerfund sp z o.o.

Puławska 427

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie konstrukcji mechanicznych i nowych produktów wprowadzanych przez firmę

  • Udział w opracowywaniu koncepcji produktowych

  • Tworzenie i modyfikacja dokumentacji CAD

  • Zarządzanie zmianami i organizacja dokumentacji produkcyjnej

  • Udział w montażu prototypów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość oprogramowania Solidworks lub pokrewny

  • Doświadczenie w rysowaniu/konstruowaniu oraz tworzeniu dokumentacji wykonawczych i montażowych – min 1 rok

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawe projekty i wyzwania

  • Ścieżki rozwoju zawodowego

  • Stabilną pracę w biurze projektowym w Warszawie

O nas

EnerFund to polska grupa spółek z rozwiązaniami zintegrowanymi z fotowoltaiką. Oferujemy systemy pokryć dachowych, pergol, rolet i innych materiałów budowlanych połączonych z ogniwami słonecznymi.

Produkty spółek EnerFund łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z wysokimi walorami użytkowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, są laureatem prestiżowych nagród z dziedziny designu: Red Dot Design Award, IF Design, A'Design Award itp. Poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor - Projektant CAD