Logo Pracuj.pl

Konstruktor - Projektant CAD

FLUENCE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

FLUENCE sp. z o.o.

Kolejowa 5/7

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji mechanicznych wchodzących w skład produktów laserowych
  • przygotowanie i modyfikacja dokumentacji CAD
  • zarządzanie zmianami i organizacja dokumentacji produkcyjnej
  • współpraca z zakładami produkcyjny

Nasze wymagania

  • obsługa oprogramowania Autodesk Inventor do prototypowania 3D CAD na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń/maszyn o dużych stopniu złożoności (min. 100 części),
  • znajomość zagadnień związanych z łączeniem różnych materiałów, rozszerzalności termicznej oraz zarządzania ciepłem,
  • wykształcenie wyższe techniczne z obszaru mechaniki i budowy maszyn, automatyki i robotyki lub mechatroniki albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń precyzyjnych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie tekstów technicznych oraz tworzenie dokumentacji wewnętrznej,
  • umiejętność pracy w zespole oraz efektywna komunikacja,
  • Mile widziane:
  • podstawy projektowania konstrukcji optomechanicznych i/lub konstrukcji o wysokiej precyzji mechanicznej
  • doświadczenie w pracy z systemami PDM, np. Autodesk Vault Basic/Professional
  • posiadanie certyfikatów umiejętności: np. Autodesk Certified Professional
  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem CAM
  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, szlifowanie)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie i interdyscyplinarnym zespole (optyków, fizyków, inżynierów, elektroników) o wysokich kwalifikacjach zawodowych
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną niekorporacyjną atmosferę pracy
  • benefity m.in. kartę sportową
  • bardzo dobra lokalizacja - niedaleko dworca Warszawa Zachodnia

O nas

Fluence jest młodą, szybko rozwijającą się polską spółką technologiczną rozwijającą zaawansowane technicznie lasery. Opracowujemy od podstaw, a następnie produkujemy lasery femtosekundowe w technologii światłowodowej oraz optoelektroniczne urządzenia do pomiarów promieniowania laserowego. Nasz zespół pracuje w przyjaznej, mało sformalizowanej atmosferze. Więcej informacji o nas możesz przeczytać na naszej stronie internetowej: https://fluence.technology/.

Konstruktor - Projektant CAD, Kolejowa 5/7, Wola, Warszawa