Oferta pracy

Konstruktor - Projektant CAD

FLUENCE sp. z o.o.O firmie

FLUENCE sp. z o.o.

Marcina Kasprzaka 44/52

Warszawa

Fluence jest młodą, szybko rozwijającą się polską spółką technologiczną rozwijającą zaawansowane technicznie lasery. Opracowujemy od podstaw, a następnie produkujemy lasery femtosekundowe w technologii światłowodowej oraz optoelektroniczne urządzenia do pomiarów promieniowania laserowego. Nasz zespół pracuje w przyjaznej, mało sformalizowanej atmosferze. Więcej informacji o nas możesz przeczytać na naszej stronie internetowej: fluence.technology.

Obowiązki przyszłego członka naszego zespołu:

  • projektowanie konstrukcji mechanicznych wchodzących w skład produktów laserowych,
  • przygotowanie i modyfikacja dokumentacji CAD,
  • zarządzanie zmianami i organizacja dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca z zakładami produkcyjnymi.

Wymagania dla dobrego kandydata:

  • obsługa oprogramowania do projektowania 3D CAD Autodesk Inventor na poziomie zaawansowanym,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń/maszyn o dużym stopniu złożoności (min. 100 części),
  • doświadczenie w projektowaniu zespołów kabli/połączeń elektrycznych,
  • znajomość zagadnień związanych z łączeniem różnych materiałów, rozszerzalności termicznej oraz zarządzania ciepłem,
  • wykształcenie wyższe techniczne z obszaru mechaniki i budowy maszyn, automatyki i robotyki lub mechatroniki, albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń precyzyjnych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie tekstów technicznych oraz tworzenie dokumentacji wewnętrznej,
  • umiejętność pracy w zespole oraz efektywna komunikacja.

Mile widziane:

  • podstawy projektowania konstrukcji optomechanicznych i/lub konstrukcji o wysokiej precyzji mechanicznej,
  • doświadczenie w pracy z systemami PDM, np. Autodesk Vault Professional,
  • posiadanie certyfikatów umiejętności: np. Autodesk Certified Professional.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie i interdyscyplinarnym zespole (optyków, fizyków, inżynierów, elektroników) o wysokich kwalifikacjach zawodowych,
  • przyjazną niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • dogodny dojazd do pracy (stacja metra Płocka, stacje PKP W-wa Kasprzaka, W-wa Zachodnia).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy