Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant CAD

FLUENCE sp. z o.o.

  • Kolejowa 5/7, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kolejowa 5/7

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

- projektowanie konstrukcji mechanicznych wchodzących w skład produktów laserowych

- przygotowanie i modyfikacja dokumentacji CAD

- zarządzanie zmianami i organizacja dokumentacji produkcyjnej

- współpraca z zakładami produkcyjnymi

Nasze wymagania

- obsługa oprogramowania Autodesk Inventor do prototypowania 3D CAD na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny

- dobra znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie w projektowaniu urządzeń/maszyn o dużych stopniu złożoności (min. 100 części),

- znajomość zagadnień związanych z łączeniem różnych materiałów, rozszerzalności termicznej oraz zarządzania ciepłem,

- wykształcenie wyższe techniczne z obszaru mechaniki i budowy maszyn, automatyki i robotyki lub mechatroniki albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń precyzyjnych,

- znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie tekstów technicznych oraz tworzenie dokumentacji wewnętrznej,

- umiejętność pracy w zespole oraz efektywna komunikacja,

Mile widziane:

- podstawy projektowania konstrukcji optomechanicznych i/lub konstrukcji o wysokiej precyzji mechanicznej

- doświadczenie w pracy z systemami PDM, np. Autodesk Vault Basic/Professional

- doświadczenie w pracy ze środowiskiem CAM

- znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, szlifowanie)

To oferujemy

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie i interdyscyplinarnym zespole (optyków, fizyków, inżynierów, elektroników) o wysokich kwalifikacjach zawodowych

- elastyczne godziny pracy

- przyjazną niekorporacyjną atmosferę pracy

- benefity - m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna

- bardzo dobra lokalizacja - niedaleko dworca Warszawa Zachodnia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

O nas

Fluence jest młodą, szybko rozwijającą się polską spółką technologiczną rozwijającą zaawansowane technicznie lasery. Opracowujemy od podstaw, a następnie produkujemy lasery femtosekundowe w technologii światłowodowej oraz optoelektroniczne urządzenia do pomiarów promieniowania laserowego. Nasz zespół pracuje w przyjaznej, mało sformalizowanej atmosferze. Więcej informacji o nas możesz przeczytać na naszej stronie internetowej: https://fluence.technology/.