Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant CAD

KROTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i modelowanie elementów maszyn i urządzeń produkcyjnych w Autodesk Inventor (3D)

  • konstruowanie nowych i optymalizacje istniejących wyrobów

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną projektów dla części lub zespołu maszyn (rysunki 2D, konstrukcja, obliczenia, listy części)

  • pomiary istniejących elementów maszyn

  • dobór materiałów, powłok, standardowych elementów maszyn, napędów itp.

  • analiza i ocena konstrukcji ze względu na technologiczność wytwarzania

  • współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego i klientami

  • współpraca z działem produkcji przy wdrażaniu projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (min. Inż.) – kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne

  • dobra znajomość Autodesk Inventor

  • znajomość rysunku technicznego, zasad wymiarowania i doboru tolerancji/pasowań

  • podstawy metrologii

  • skrupulatność

  • umiejętność współpracy w zespole

  • podstawy Excel

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • Karta Multisport