Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor/Projektant

Constraco Sp.z.o.o.O firmie

  • Bysewska 47, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Constraco Sp.z.o.o.

Bysewska 47

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo lądowe

  • doświadczene przy projektowaniu budowlanych konstrukcji stalowych

  • znajomość oprogramowania Robot , Advance Steel

  • zaangażowanie

  • zdolności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień projektowania konstrukcji z stali zimnogiętej

  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • znajomość oprogramowania Consteel, Revit

To oferujemy

  • zatrudnienie - po okresie próbnym - na umowę o pracę

  • normowany czas pracy (8.00-16.00)

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy zewnętrzne

  • interesującą pracę, dającą możliwość awansu w rozwijającej się firmie

  • pracę w komfortowych warunkach w nowej siedzibie, z młodym zespołem ludzi, tworzących przyjazną atmosferę (mecze piłki nożnej, turnieje w kręgle)

Constraco Sp. zo.o. z siedzibą w Gdańsku jest firmą specjalizującą się w produkcji kształtowników zimnogiętych oraz konstrukcji stalowych.

Przewiń do profilu firmy