Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Projektant

iHome

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn oraz linii produkcyjnych

  • Nadzór nad dokumentacją projektową

  • Wstępne opracowanie technologii dla projektowanej konstrukcji

  • Analiza wykonalności powierzonego projektu

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość rysunku technicznego.

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu projektowania maszyn do obróbki elementów z stali, maszyn i urządzeń z napędami servo lub innymi urządzeniami wykonawczymi.

  • Znajomość programów CAD (preferowany Autocad Inventor).

  • Doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji spawanych

  • Znajomość urządzeń pneumatycznych oraz elementów z hydrauliką siłową

  • Podstawowa wiedza z zakresu norm spawalniczych

  • Wiedza z zakresu obliczeń niezbędnych w projektowaniu

  • Umiejętność z zakresu symulacji MES w programach CAD

  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność tworzenia konstrukcji/projektów dedykowanych pod wykonania na laserach do profili; laserach do elementów płaskich; maszyn CNC

Mile widziane

  • Doświadczenie w przemyśle ciężkim, stalowym.

  • Doświadczenie (dokumentacyjne) w przygotowania konstrukcji stalowych pod nakładanie powłok lakierniczych.

  • Praktyczna wiedza na temat nowoczesnych systemów zarządzania (LEAN, TPM, JIT, TQM, 5S).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży przemysłowej która ciągle inwestuje w rozwój ludzi oraz park maszynowy

  • Pracujemy na maszynach oferowanych przez największe marki producentów z całego świata