Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Projektant

TERMOVENT SC POLSKA sp. z o.o.

Xawerego Dunikowskiego 18

Kędzierzyn-Koźle

Firma TERMOVENT SC POLSKA Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko konstruktor/projektant w dziale inżynieryjnym. Idelany kandydat na to stanowisko posiada kierunkowe wykształcenie inżynierskie (mechanika, budowa maszyn,
spawalnictwo itp.), kilkuletnie doświadczenie w konstruowaniu urządzeń  ciśnieniowych takich np. armatura przemysłowa,rurociągi , kotły parowe , doświadczenie w obliczeniach urządzeń ciśnieniowych wg obowiązujących norm i standardów  wysokich umiejętności interpersonalnych i gotowości do wyjazdów na terenie kraju. Dobrej znajomości języka angielskiego, znajomości MS Office i doświadczenia w posługiwaniu się oprogramowaniem projektowym 2D/3D oraz posiadania prawa jazdy kat. B

Zadania:
- Projektowanie, pomiary urządzeń ciśnieniowych, wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,
- Wykonywanie rysunków złożeniowych, dokumentacji oraz wykonawczych,
- Tworzenie opisów technicznych, instrukcji eksploatacji, standardów,
- Praca w zespole projektowym wykonującym dokumentacje techniczne dla branży    przemysłowej,
- Tworzenie i prowadzenie dokumentacji, dobór właściwych rozwiązań technologicznych,
- Obsługa procesów związanych z certyfikacją urządzeń ciśnieniowych,
- Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,

Wymagania:
- minimum 2 lata pracy jako projektant / konstruktor urządzeń ciśnieniowych,
- ukończone studia wyższe o profilu technicznym, mechanicznym, bądź pokrewnym,
- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i budową urządzeń ciśnieniowych,
- umiejętność projektowania i obliczeń urządzeń ciśnieniowych,
- znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów,
- umiejętność czytania oraz wykonywania dokumentacji technicznej,
- znajomość systemu MS-Office,
- praktyczna znajomość programów technicznych 2D AutoCad oraz 3D SolidWorks lub podobnych,
- analityczny sposób myślenia, zdolność organizacyjna pracy własnej, dokładność i skrupulatność wypełnianych zadań,

Oferujemy:
- zatrudnienie w grupie o zasięgu międzynarodowym,
- udział w ciekawych projektach,
- możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
- ciekawą pracę, narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków,
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wiedzy i umiejętności kandydata,
- szkolenia branżowe ,
- możliwość rozwoju,
- pracę w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne